Мамин сундучок-форум для настоящих и будущих мам

Объявление

Фотоконкурс "Мисс Лето"
Фотоконкурс "Малыш Июля 2016"
Уважаемые пользователи! По вопросам размещения рекламы, обращайтесь пожалуйста к администрации форума. В случае размещения рекламы без согласия администрации, последует удаление созданных тем и блокировка аккаунта.
книги BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com
http://detkimama.ru/viewtopic.php?id=8714#p296657

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Мамин сундучок-форум для настоящих и будущих мам » Дискуссионный клуб » Порадьте зоомагазин для моїх звірят?


Порадьте зоомагазин для моїх звірят?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Всім доброго вечора. Я зі своєю командою займаємось волонтерством. Допомагаємо притулкам для тварин. Невдовзі хочемо відвідати один із них. Шукаю надійний зоомагазин, де великий вибір товарів по доступним цінам. Порадьте куди мені звернутися.

0

2

Доброго вечора і вам друже. Це дуже добре, що є люди, які піклуються про тварин. Я вам можк порадити чудовий інтернет-магазин зоотоварів, де завжди високий вибір і помірні ціни. Якщо цікаво, пишіть. З радістю допоможу.

0

3

Дякую за відповідь. Чесно кажучи, я вже не знаю куди варто звертатися. Магазин, де ми купували раніше, зачинився через низький потік клієнтів. А знайти новий поки що не вдалося. Підкажіть куди мені звернутися? Що це за інтернет-магазин зоотоварів?

0

4

Раджу вам звернутися до зоомагазину MasterZoo. Тут завжди великий вибір, помірні ціни і все якісне. Я довіряю йому вже більше двох років. В наявності завжди є різноманітні корма для котів, птахів, собак, гризунів. Також є безліч ласощів, вітамінів. Є різні розвиваючі іграшки, нашийники від кліщів та бліх. Весь вибір Товарів для тварин https://masterzoo.ua/ua/ ви можете подивитися на сайті магазину. Я запевняю, що вам сподобається. Вдалих покупок.

Отредактировано Bsitter (2023-01-19 18:15:42)

0


Вы здесь » Мамин сундучок-форум для настоящих и будущих мам » Дискуссионный клуб » Порадьте зоомагазин для моїх звірят?


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно