Мамин сундучок-форум для настоящих и будущих мам

Объявление

Фотоконкурс "Мисс Лето"
Фотоконкурс "Малыш Июля 2016"
Уважаемые пользователи! По вопросам размещения рекламы, обращайтесь пожалуйста к администрации форума. В случае размещения рекламы без согласия администрации, последует удаление созданных тем и блокировка аккаунта.
книги BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com
http://detkimama.ru/viewtopic.php?id=8714#p296657

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Мамин сундучок-форум для настоящих и будущих мам » Дискуссионный клуб » Яку портативну колонку обрати?


Яку портативну колонку обрати?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Привіт! Я дуже хочу придбати портативну колонку, але зовсім не розбираюся у технічних деталях. Що мені варто знати про вибір такого пристрою? Яка ціна може бути і що саме впливає на ціну?

0

2

Я вже купував собі портативну колонку, тому можу дати декілька порад. В першу чергу варто звернути увагу на звукову потужність і якість звуку, а також на час роботи від акумулятора. Щодо ціни, вона може коливатися від 500 до 5000 гривень, залежно від моделі та функцій. Звичайно, найкраще обрати модель з оптимальним співвідношенням ціни та якості.

0

3

Дякую за поради! Я подивлюся на ці параметри. А що ще можна враховувати при виборі колонки? Чи варто звертати увагу на бренд? Не дуже розуміюсь в цьому і дуже б був вам вдячний якщо б ви мені допомогли.

0

4

Вітаю! Якщо вам потрібна дійсно якісна і зручна в користуванні портативна колонка, то раджу звернути увагу на модель JBL Flip 5, яка доступна для покупки, ну і також я вам раджу просто подивитись спочатку взагалом весь каталог портативних колонок https://allo.ua/ua/portativnaja-akustika/ ціна становить близько 3000 гривень за модель що я вам порадив, але цілком відповідає якості.

Ця колонка має потужний звук, який легко можна регулювати, та досить довгий час роботи від акумулятора. Крім того, вона є водонепроникною та має зручний дизайн. Щодо бренду, JBL є одним з провідних виробників аудіотехніки, тому це також варто враховувати.

0


Вы здесь » Мамин сундучок-форум для настоящих и будущих мам » Дискуссионный клуб » Яку портативну колонку обрати?


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно