Мамин сундучок-форум для настоящих и будущих мам

Объявление

Фотоконкурс "Мисс Лето"
Фотоконкурс "Малыш Июля 2016"
Уважаемые пользователи! По вопросам размещения рекламы, обращайтесь пожалуйста к администрации форума. В случае размещения рекламы без согласия администрации, последует удаление созданных тем и блокировка аккаунта.
книги BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com
https://detkimama.ru/viewtopic.php?id=8714#p296657

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Мамин сундучок-форум для настоящих и будущих мам » Беседка » Порадьте гірський велосипед


Порадьте гірський велосипед

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Дуже хочу зайнятися гірським велосипедом, але не знаю, з чого почати. Чи може хтось порадити хороший модель для початківців? Шукаю велосипед, який би був стійким і комфортним для не дуже складних маршрутів. Також важливо, щоб він був не дуже дорогий, бо бюджет досить обмежений.

0

2

Чудово, що ти вирішив долучитися до гірського велосипедизму. Для новачків важливо знайти велосипед, який буде водночас надійний і не занадто дорогий. Рекомендую звернути увагу на моделі з хардтейлом, оскільки вони простіші у технічному обслуговуванні та легші для контролю. Обирай велосипед із хорошими амортизаційними вилками та якісними гальмами. Одним з популярних варіантів є Merida Big Nine або Specialized Rockhopper, обидві моделі мають гарні відгуки та доступні за ціною.

0

3

Я подивився обидві моделі, які ви згадали, і обидві здаються дуже хорошими. Чи є значні відмінності між Merida Big Nine і Specialized Rockhopper? Що саме ви б рекомендували врахувати при виборі між цими двома моделями? Які основні критерії слід врахувати, щоб вибір був оптимальним для мене як для новачка?

0

4

Klqrov написал(а):

Я подивився обидві моделі, які ви згадали, і обидві здаються дуже хорошими. Чи є значні відмінності між Merida Big Nine і Specialized Rockhopper? Що саме ви б рекомендували врахувати при виборі між цими двома моделями? Які основні критерії слід врахувати, щоб вибір був оптимальним для мене як для новачка?

Розумію, що вибір між такими моделями може здатися складним. Дозвольте порекомендувати ще одну чудову опцію, яка, можливо, вас зацікавить. Якщо ви шукаєте гірський велосипед https://veliki.com.ua/ua/dir_cross_country.htm який би добре підходив для початківців, але водночас мав би хороші характеристики для розвитку ваших навичок, зверніть увагу на Giant Talon 29 2, доступний в інтернет магазині Veliki.

Цей велосипед відомий своєю міцною рамою та ефективною геометрією, яка допомагає новачкам відчути більшу впевненість на складних трасах. Він також обладнаний вилкою RockShox, яка забезпечує плавність ходу навіть на складних ділянках. У порівнянні з моделями Merida та Specialized, Giant Talon пропонує трохи кращі специфікації за аналогічну ціну, що робить його ідеальним вибором для тих, хто хоче поєднати ціну та якість.

https://i.postimg.cc/s2dm4vFg/image.png

0


Вы здесь » Мамин сундучок-форум для настоящих и будущих мам » Беседка » Порадьте гірський велосипед


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно